بلاگ جاب فیکسر

تازه‌ترین اخبار شرایط کار در اروپا
مشاغل برتر در اروپا

۵۰ شغل برتری که در حال حاضر می‌توانید در اروپا پیدا کنید

۱. معلم انگلیسی: اگر یک معلم حرفه‌ای زبان انگلیسی با مدرک لیسانس معتبر هستید مشکلی برای یافتن شغل مناسب در اروپا، به خصوص در کشورهای غیر انگلیسی زبان نخواهید داشت.

مشاغل مبتنی بر فناوری اطلاعات
۲. طراح وب: اگر دانش کافی در زمینه طراحی وب دارید، ممکن است قبل از ترک کشور خود شغل خوبی در این زمینه پیدا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید جستجوی گسترده در اینترنت یا کمک گرفتن از یک بنگاه کاریابی است.
۳. توسعه دهنده نرم افزار: این عنوان یکی از مشاغلی است که در حال حاضر پرطرفدار شده است. اگر یک توسعه دهنده نرم افزار واجد شرایط هستید شغلی با حقوق خوب در انتظار شماست.
۴. مهندس نرم افزار: مانند مورد بالا
۵. معلم انگلیسی آنلاین
۶. برنامه نویس کامپیوتر
۷. توسعه دهنده اندروید
۸. تحلیلگر محصول
۹. مهندس داده
۱۰. وب مستر و مدیر داده
۱۱. نوآوران آگاهی دیجیتال
۱۲. تحلیلگر امنیت اطلاعات
۱۳. مشاور فناوری اطلاعات (IT)
۱۴. برنامه نویس نرم افزار
۱۵. بازاریاب دیجیتال

مشاغل پزشکی و پیراپزشکی
۱۶. دستیار پزشک
۱۷. تکنسین‌ داروسازی
۱۸. پرستار عمومی
۱۹. پرستار مامایی
۲۰. پرستار بیهوشی
۲۱. پرستار روانپزشکی
۲۲. کارکنان بخش بهداشت و درمان
۲۳. طب سالمندی: طب سالمندی یکی از زمینه‌های حرفه پرستاری است که ممکن است برای برخی عجیب به نظر برسد. این حرفه نوعی تخصص پرستاری است که مربوط به سالمندان است.
۲۴. تکنسین‌ آزمایشگاه
۲۵. متخصص آزمایشگاه پزشکی
۲۶. فیزیوتراپیست
۲۷. پزشک

مشاغل خدمات عمومی
۲۸. مکانیک: اگر یک دست به آچار حرفه‌ای هستید بهتر است چمدان خود را بسته و به یکی از کشورهای حوزه شینگن مهاجرت کنید. اگر تحقیق خوبی در این زمینه انجام داده یا بتوانید از خدمات یک بنگاه کاریابی حرفه‌ای استفاده کنید مطمئناً پیشنهاد شغلی مناسبی دریافت خواهید کرد.
۲۹. لوله کش: با توجه به اینکه بیشتر ساختمان‌های اروپا قدمت زیادی دارند، به دلیل فرسودگی و استهلاک بیش از حد نیاز به تعمیر و یا تعویض کامل دارند، از این رو در حال حاضر در کل اروپا تقاضای زیادی برای خدمات لوله کشی وجود دارد. لذا خدمات لوله کش‌های واجد شرایط به شدت مورد نیاز است.
۳۰. تکنسین خدماتی: این گروه افراد دست به آچاری هستند که بر روی اشکال مختلف ماشین‌های قابل سرویس و خدمات وابسته کار می‌کنند.
۳۱. برقکار: در حال حاضر به دلیل ضرورت انجام تعمیرات کلی و جزیی و ارتقاء سیستم برق منازل و ساختمان‌های عمومی در سراسر منطقه شنگن، نیاز فوری به برقکارها احساس می‌شود.
۳۲. سیم‌کشی مجدد: چند سال پیش، تقاضا برای خدمات یک سیم‌کش حرفه‌ای وسایل نقلیه موتوری شدید نبود یا چندان مورد نیاز نبود، این امر به خصوص در آفریقا که امروزه اکثر وسایل نقلیه موتوری با مشکل کار می‌کنند نیز صادق است. اما امروزه خودروها به طور فزاینده‌ای بسمت خودکار شدن پیش می‌روند و وسایل نقلیه الکتریکی در همه جا در دسترس هستند. در اروپا، شغل سیم کشی حرفه‌ای تقاضای زیادی دارد. اگر مهارت سیم کشی دارید وقت خود را در یک کشور توسعه نیافته تلف نکنید، مستقیماً به اروپا بروید زیرا مشاغلی با حقوق خوب در انتظار شما هستند.
۳۳. راننده کامیون: این شغل، برترین حرفه‌ای است که به مدرک لیسانس نیاز ندارد. اکثر افراد بزرگسال سالم با مهارت رانندگی مناسب، می‌توانند با اکثر کامیون‌ها کار کنند. با توجه به فناوری مدرن و رشد سریع وسایل نقلیه بدون راننده، هدایت کامیون‌ها روز به روز آسان‌تر می‌شود. اگر به شغلی با دستمزد بالا و بدون احتیاج به تحصیلات زیاد و سال‌ها آمادگی نیاز دارید بهتر است برای رانندگی کامیون به اروپا بروید.
۳۴. مهندس مکانیک
۳۵. پرسنل امنیتی: این عنوان از آن نوع مشاغلی است که می توانید به عنوان یک فرد تازه وارد در اروپا به راحتی بدست آورید، به خصوص اگر قصد اقامت در کشوری را دارید که در آن با مشکل زبان روبرو هستید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در یک مکان خاص بمانید و آن مکان را ایمن نگه دارید. با این حال در برخی از کشورها برای دریافت دستمزد بهتر به عنوان پرسنل امنیتی، ممکن است به گواهی در زمینه مسائل امنیتی نیاز داشته باشید.
۳۶. مهندسین ابزار دقیق: اینها متخصصانی هستند که در تعمیر و نصب تاسیسات نفتی تخصص دارند. کشورهایی مانند نروژ و ایسلند به دلیل ارزش فعالیت‌های تولید نفت در کشورهایشان، در حال حاضر به مهندسین ابزار دقیق نیاز دارند.
۳۷. مدیر پروژه
۳۸. طراح راه
۳۹. کارشناس خدمات مشتری
۴۰. کارگر راهسازی
۴۱. دستیار تولید
۴۲. نمایندگی‌ خدمات مشتری
۴۳. پرسنل منابع انسانی
۴۴. کارآموز مدیریت
۴۵. کارمند هتلداری
۴۶. ​​مدیر هتل
۴۷. دستیار آشپزخانه/رستوران
۴۸. سرآشپز مهمانی
۴۹. ظرفشور آشپزخانه
۵۰. ناظر آشپزخانه