شرکت یکتا همراهان

شرکت یکتا همراهان به ایران و چندین کشور بین المللی خدمات می دهد. کارجویان می‌توانند از خدمات استخدامی ارائه شده توسط شرکت یکتا همراهان برای یافتن کار قراردادی کوتاه مدت و بلند مدت با حقوق و مزایای عالی استفاده کنند. علاوه بر همکاری با شرکت‌های ملی و بین المللی، شعب ما توسط پرسنل برجسته اداره می‌شوند. شرکت

یکتا همراهان از تماس با کارفرمایان شرکت‌های متعدد اروپایی برای ارتباط بین جویندگان کار با فرصت‌های بالقوه استفاده می‌کند. متقاضیان ما اغلب در شرکت های نامدار و معتبر شغل پیدا می کنند و همچنین با آژانس های محدوده منطقه‌ای، خودروسازی، اداری، فناوری اطلاعات و لجستیک کار می کنند.

شرکت ما همچنین نیروی انسانی و منابع استخدامی را برای کمک به جستجوی شغل فراهم می کند. آموزش و توسعه کارجویان در مشاغل موقت و دائمی یکی از اولویت‌های اصلی عملیات این شرکت است. همچنین شرکت ما از یک مرکز آموزش و توسعه آنلاین استفاده می کند که به متقاضیان امکان می دهد مهارت های مربوط به مدیریت کسب و کار، عملیات، فروش و استفاده از فناوری را تقویت کنند.
 
آنچه که کارجویان می توانند از ما انتظار داشته باشند
 
ما معتقدیم بزرگترین لذتی که یک انسان می تواند ببرد، لذت موفقیت است.
 
هدف ما ایجاد موفقیت در محل کار، برای شما به عنوان کارمند است. کار هر چه که باشد، فرصتی برای شماست تا توانایی های خود را بشناسید. تجربه ما این است که مردم می توانند کارهای باورنکردنی انجام دهند. خودت را باور کن، ما به تو ایمان داریم!